Znáte své léčivé zdroje?

Také zažíváte někdy období, kdy vůbec nemáte čas sami na sebe? Máte pocit, že pouze plníte různé pracovní i rodinné povinnosti? A najednou zjistíte, že nemáte vůbec žádnou energii a život vás přestává bavit? Může to být tím, že nevyužíváte své léčivé zdroje.

Co že to jsou ty léčivé zdroje?

Že nevíte, co to je? Já to také donedávna nevěděla. A také jsem si neuvědomovala, že někdy jedu skoro bez přestávky  a odpočinku. A že mi vůbec nezbývá čas pro sebe. Až po přečtení e-booku od Jany Ohankové Léčivý zdroj – klíč k vašemu zdraví jsem si uvědomila, jak moc důležité je najít své léčivé zdroje, které mě zklidní a dobijí baterky.


A také jsem si uvědomila, že některé činnosti, které dělám, abych si odpočinula, mi vlastně energii vůbec nedobíjí, ale někdy mě spíš naopak pořádně vysají. Třeba takové brouzdání facebookem. Někdy ho sjíždím proto, abych na chvilku „vypla“ a nevnímala domácí šrumec. Ale po hodině promarněného času zjistím, že jsem spíš neklidná a roztěkaná a příliv energie se nekoná.

Díky e-booku Léčivé zdroje jsem se zamyslela, jaké činnosti a aktivity mi skutečně dodávají energii. A které dělám spíš jen ze setrvačnosti a zvyku. A že některé činnosti, které mě dřív bavily, už mi vlastně vůbec radost nepřináší.Léčivé zdroje

Také jsem si podle návodu sepsala své léčivé zdroje a snažím se každý den si alespoň něco z mých léčivých zdrojů dopřát. A nemusí to být nic náročného. Stačí třeba taková koupel se svíčkami v úplném tichu, nebo krátká procházka. Každý má něco svého.

Chcete vědět víc o léčivých zdrojích? Chcete najít ty své? Stáhněte si zdarma e-book Léčivý zdroj – klíč k vašemu zdraví a naučíte najít své léčivé zdroje a plně využívat jejich potenciál.


Komentáře