Když se vám život obrátí vzhůru nohama

Znáte ten svíravý pocit v břiše nebo na hrudi, když se vám život obrátí vzhůru nohama? Možná za to může ošklivý rozchod s partnerem, přišli jste o práci, nebo jste neudělali důležitou zkoušku. Víte, že v tuhle chvíli nemůžete už nic změnit, stalo se a vy nejste schopni ničeho. Nejraději byste  zalezli pod peřinu nebo tupě zírali do zdi. A to na hodně dlouhou dobu.

Možná víte, že vše se děje z nějakého důvodu a tento kopanec jste potřebovali, abyste se vydali tou správnou cestou. Nebo máte pocit, že váš život najednou nemá žádný smysl a nikdy už to nebude lepší. Je to vlastně jedno. Teď cítíte obrovskou bolest, smutek, nebo sebelítost. Nebo necítíte vůbec nic a máte pocit, že ve vaší mysli i srdci se rozprostírá vzduchoprázno. V tuhle chvíli potřebujete hlavně čas, abyste se vzchopili a získali sílu jít dál.


Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

Co vám pomáhá dostat se z nejhoršího?

Ale jak ten čas vyplnit? Čím si pomoci, aby jste přečkali období bolesti a pocitu bezvýchodnosti?

Někdo se vrhne do práce, sportu nebo jiné činnosti, při které zapomene. Ale většina z nás nemá energii ani pomyšlení na podobné aktivity. Možná si pomůžete alkoholem a díky tomu aspoň na chvilku zapomenete. Ale jen do té doby, než vystřízlivíte a dostanete se do ještě větší deprese.

Horší variantou jsou antidepresiva. Sice vás zbaví nepříjemných pocitů, ale zároveň vás utlumí a jakoby oploští vaše emoce. A také jsou návyková, časem jich budete potřebovat stále víc a víc. S velkou pravděpodobností si pak už život bez nich nedokážete představit a budete je užívat čím dál častěji na čím dál menší problémy.

Moje zkušenost

A proč o tom všem píšu? Nedávno jsem si prošla hodně nepříjemnou životní situací. Napřed jsem brečela a obviňovala se ze všeho, co se stalo. Měla jsem pocit, že nestojím za nic. Za pár dnů už mi nešlo brečet a střídaly se ve mě pocity naprosté otupělosti s pocity vzteku a sebelítosti. Nešlo mi soustředit se, energii jsem neměla žádnou. Ale potřebovala jsem fungovat, hlavně kvůli dětem.

A k tomu mi pomohla jedna rostlinka. Slyšela jsem na ni spoustu chvály a superlativů a tak jsem se ji rozhodla už kdysi vyzkoušet, i když jsem žádné velké problémy neměla. Použila jsem ji ve chvílích stresu, třeba po hádce s partnerem nebo když děti soutěžily o to, kdo mě dříve vytočí. Po půlhodince se pocity napětí začaly rozpouštět a já vnímala problém, který mě ještě před chvilkou drtil, najednou v jiném světle, jakoby z nadhledu a s čistou hlavou. Najednou jsem věděla, jak danou situaci rychle vyřešit k oboustranné spokojenosti.


Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

Přírodní antidepresivum – Rhodiolin

A co je to za zázračnou rostlinku? Je to rozchodnice růžová, která účinně bojuje proti stresu a při dlouhodobém užívání dokáže plně nahradit antidepresiva. Průběžně normalizuje psychiku člověka, ale zároveň zachovává normální tělesné funkce organismu. Jinými slovy, jedná se o přírodní antidepresivum, které nemá škodlivý vliv na organismus jako chemická antidepresiva. Naopak má na naše tělo blahodárný vliv díky obsaženým vitaminům a minerálům.

Vyzkoušejte přírodní kapsle s rozchodnicí růžovou – Rhodiolin, který

  • působí proti stresu a depresi
  • zlepšuje duševní funkce a sportovní výkon
  • harmonizuje sexuální funkce u obou pohlaví
  • posiluje srdce a reguluje srdeční rytmus
  • je silný antioxidant, chrání játra a harmonizuje regulaci cukru v krvi

Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

Rhodiolin účinkuje skoro okamžitě, ale nejlepších účinků dosáhnete při pravidelném užívání. Kdo bral antidepresiva, při současném užívání s Rhodiolinem postupně snižuje dávkování a nakonec může přestat brát antidepresiva úplně.

Rhodiolin mi pomohl dostat se z nejhoršího

Rhodiolin jsem vyzkoušela na sobě, užívám ho už skoro dva měsíce. A musím s čistým svědomím potvrdit, že vše, co se o něm píše je pravda. Zhruba do půl hodinky od spolknutí kapsle se moje mysl zklidní, neodbytné depresivní myšlenky odejdou jako mávnutím kouzelného proutku a já se můžu zas soustředit na přítomnost a budoucnost místo zbytečného přemýšlení o minulosti a sebelítosti.

Stačí mi jedna kapsle denně, vždy po ránu. A když se mi náhodou k večeru vrátí špatné myšlenky, dám si ještě jednu. Teď po 6 týdnech můžu říct, že Rhodiolin mi pomohl dostat se z nejhoršího a pomohl mi zachovat čistou hlavu.

Pokud víte, že vás čeká nějaká vypjatá situace, třeba zkouška, soud nebo náročný úkol, můžete si dát klidně 2 i více najednou, předávkovat se nemůžete.

Chcete taky vyzkoušet tenhle přírodní zázrak v kapsli? Můžete tady ⇒⇒

Komentáře