Udělejte si v životě prostor pro hojnost

Chtěli byste do života něco nového, ale bojíte se opustit to staré? Chtěli byste zažít hojnost všeho, ale stále bojujete s nedostatkem? Chtěli byste lepšího partnera, ale ze strachu, že ho nenajdete zůstáváte v naprosto nevyhovujícím vztahu? Chtěli byste lepší práci, ale máte strach ze změny a tak raději zůstáváte nespokojení v té staré? Chtěli byste zažít něco nového, ale místo toho žijete ve svém pohodlném stereotypu?

Nejste v tom sami, většina lidí má totiž strach ze změny a je to přirozené. Každá změna přináší trochu nepohodlí a chce to opravdu odvahu a odhodlání.


Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

Možná si říkáte, napřed si najdu novou práci, než tu starou změním. Ale jak dlouho už o tom mluvíte? Až když se skutečně rozhodnete, opustíte starou práci, budete věnovat plnou pozornost a maximum energie hledání nové a lepší. Nebo možná konečně naplno rozjedete své podnikání.

Měla jsem to podobně. Při mateřské jsem se začala věnovat online podnikání, ale pořád jsem si nevěřila, že jsem dost dobrá a že se tím uživím. Je přeci spousta lidí, kteří jsou lepšími odborníky. Po mateřské jsem si našla sice dobře placenou práci, ale také časově a energeticky náročnou. Neměla jsem vůbec čas dělat to, co mě skutečně baví a rozvíjet své podnikání.

Až když jsem se skutečně rozhodla se podnikáním uživit a skončila jsem se zaměstnáním, tak jsem teprve začala mít pěkné výsledky. Hodně mi k tomu pomohl kurz V hojnosti, díky kterému jsem změnila své vnitřní nastavení i emoce.

Čtěte také: Jak změnit svůj život >>


Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

Rituály hojnosti

Máte podobný problém? Chtěli byste si užívat více peněz a hojnost ve svém životě, ale pořád k vám ty peníze nepřichází a žijete od výplaty k výplatě? Vyzkoušejte rituály hojnosti. Je neuvěřitelné, jaký výsledek mohou přinést jednoduché činnosti.

Nedokážete si přestavit, že byste měli dostatek peněz? Myslíte si, že pro vás je to naprosto nemožné? Podívejte se na příběhy 7 žen, které to neměly vůbec jednoduché, ale podařilo se jim překonat problémy a dnes žijí úplně jiný život než dříve.

Chcete mít víc energie?

  • Nemůžete přežít den bez kávy?
  • Padáte každý večer únavou?
  • Připadáte si kvůli své únavě líní a neschopní?

Zadejte e-mail a stáhněte si e-book zdarma:

Komentáře