Proč vznikl tento blog

Donedávna jsem byla neustále unavená, ve špatné kondici. Měla jsem takových plánů, jak změnit život, ale nikdy jsem nic neuskutečnila. Nebo jen kousek, ale vždy jsem se vrátila rychle zpátky do zajetých kolejí. Četla jsem spoustu článků, jak to nebo ono změnit, ale ihned po přečtení vše zapomněla.

Až postupně, když jsem změnila malinko tady a malinko tam, tak se začaly věci měnit. Zjistila jsem, jak na sebe různé věci navazují. Chci pomoci i ostatním najít si svou cestu ke změně. Proto píšu tento blog. Všechny své poznatky zkušenosti jsem sepsala v průvodci změnami Vzlétnout k oblakům.

Dalším důvodem je to, jak si sami ničíme zdraví a způsobujeme většinu nemocí. Přitom stačí jen upravit životosprávu a i těžká nemoc se dá vyléčit bez chemických léků nebo operací. A doktoři  nám to neřeknou. Sama jsem musela hledat důvody, proč jsem stále unavená. Zjistila jsem, že důvodů může být více, ale všechny jsou poměrně jednoduše řešitelné. Jestliže vás také trápí únava, udělejte si testy a zbavte se své únavy.

Komentáře