20 důvodů, proč jste stále unaveni

Jste státe unaveni a nevíte proč? Probouzíte se unavenější než jste šli spát? Po obědě už sotva udržíte oči otevřené? Vždy jste byli plní energie, ale poslední dobou si říkáte, proč jsem pořád unavený? V tomto článku se dozvíte, jak můžete poznat, jaké jsou příčiny vaší únavy.

Únava trápí čím dál víc lidí, někdo ji řeší spánkem, někdo energetickými nápoji či kávou. Na každodenní únavu jste si možná už zvykli a snažíte se ji překonávat, protože musíte nějak fungovat. Možná se cítíte se neschopní, méněcenní, nebo dokonce líní, když jste pořád unaveni. Kdo neustálou únavu nezažil, nepochopí, že nejde jen tak se překonat a vzchopit se.

Měla jsem to také tak. Ráno mi trvalo dlouho, než jsem se probrala. Kolem poledne pak energie začal docházet a já se musela nadopovat energetickým drinkem. Někdy i odpoledne, abych zvládla své tři děti. Žila jsem jakoby v mlze, dělala jen ty nejnutnější úkony a vše ostatní mi bylo jedno. Na víc jsem neměla energii.

Protože jsem se nechtěla smířit s tím, že takto to už budu mít do konce života, hledala jsem způsoby, jak se své únavy zbavit. Našla jsem několik zdravých metod, jak skoro okamžitě získat chybějící energii. Některé fungují skoro jako moje kdysi oblíbené energiťáky. Ty nejlepší jsem sepsala v e-booku 13 tipů, jak získáte ihned více energie, který si můžete stáhnout zcela zdarma tady.

Příčiny únavyJak se zbavit únavy

Únava nemusí mít jen zjevné příčiny, například nedostatek spánku, hodně práce, péče o malé děti nebo hodně stresu. Existuje i spousta skrytých příčin, na které třeba vůbec nemusíte přijít.

Únava je totiž často prvním příznakem nemoci. Pokud vás trápí únava dlouhodobě a není to jen přechodný problém, určitě stojí za to zapátrat a zjistit, proč jste tak často unavení.

Udělejte si testy pro určení příčin únavy, které najdete v e-booku Jak se zbavit únavy. E-book zároveň obsahuje podrobné návody, jak jednotlivé příčiny únavy přírodní cestou odstranit. Každý problém má své řešení. Více o e-booku zjistíte tady.

Chcete mít víc energie?

  • Nemůžete přežít den bez kávy?
  • Padáte každý večer únavou?
  • Připadáte si kvůli své únavě líní a neschopní?

Zadejte e-mail a stáhněte si e-book zdarma:

Tagy:
Komentáře