Příčin únavy je někdy více najednou

Byla jsem úplně nemožná celý den. Nebyla jsem schopná nic dělat, nic dokončit. Vůbec mi to nemyslelo, ale navíc jsem nebyla schopná ani vypnout a relaxovat.

To mě přimělo k zamyšlení. Čím to je? Co jsem poslední dobou dělala špatně? Co byla příčina mé únavy?

Nemusela jsem pátrat dlouho. Uvědomila jsem si, že jsem úplně přetažená. Protože jsem chtěla dokončit e-book Jak se zbavit únavy ve slíbeném termínu, chodila jsem poslední dobou  pozdě spát a ještě k tomu nepravidelně.

Bolest hlavy

Večer se k tomu přidala bolest hlavy. Druhý den se bolest hlavy a únava ještě vystupňovaly a začalo mi být zle i od žaludku. Měla jsem úplně zatuhlé šíjové svaly.  Asi z toho dlouhého sezení u počítače. Že by migréna? Vypadalo to na klasické příznaky. Naštěstí jsem nedávno četla knihu o migréně a teď jsem tedy měla příležitost vyzkoušet automasáž a protahovací cviky, které proti migréně pomáhají. A pak že je migréna neléčitelná!

Asi jsem u toho protahování usnula, ale když jsem se probudila, bylo po bolesti. Vážně to funguje! Zůstaly jen lehké náznaky bolesti při rychlém pohybu. Ale unavená jsem byla pořád.

Nevětrání může být příčina únavy

Sáhla jsem tedy po knížce. Má volba byla tentokrát Doba jedová 2. A opět jsem si ověřila, že vše se děje v pravý čas. Četla jsem zrovna o chemii v domácnostech a jak se nám v uzavřeném prostoru ty chemikálie krásně hromadí.

To je ono! Zatímco přes léto prakticky nezavírám okna, teď, když se ochladilo jsem na větrání úplně zapomněla. Šla jsem hned otevřít všechna okna, co máme v bytě. A světe div se – únava začala ustupovat. Úplně jsem cítila, jak se do mně zároveň s čerstvým vzduchem vlévá energie. Zajásala jsem, jak jednoduché bylo odhalit příčinu. Ne vždy to je ale takto jednoduché. Příčin únavy je mnohem víc a někdy jsou podstatně složitější. Jste-li často a dlouhodobě unaveni, doporučuji udělat si testy na příčiny únavy.

Jak se zbavit únavy

Bojujete s tím, že se nemůžete plně soustředit na svůj každodenní život? Máme pro vás řešení! Představujeme vám e-book „Jak se zbavit únavy“.

V e-booku najdete:

  • Hluboký vhled do různých typů únavy a jejich příčin.
  • Testy, které odhalí skutečnou příčinu vaší únavy.
  • Praktické rady a tipy pro efektivní boj s únavou.

Více informací o e-booku si přečtěte tady >>

Chcete mít víc energie?

  • Nemůžete přežít den bez kávy?
  • Padáte každý večer únavou?
  • Připadáte si kvůli své únavě líní a neschopní?

Zadejte e-mail a stáhněte si e-book zdarma:

jak se zbavit únavy

Jak se zbavit únavy přírodní cestou

S e-bookem Jak se zbavit únavy objevíte přírodní klíč k trvalé energii a pohodě, kterou jste si mysleli že už nikdy nezískáte zpět

  • testy pro určení příčiny únavy
  • podrobný postup, jak odstraníte svou příčinu únavy
Více informací o e-booku
Komentáře