Kdo jsem? A proč zrovna já píšu o únavě?

Byly doby, kdy jsem byla neustále unavená, bez chuti do života. Vůbec nic mě nebavilo, žila jsem ve stereotypu, tloustla jsem, mozek jsem měla jakoby v mlze a jen tak přežívala. A bylo mi to jedno ...

Teoreticky jsem věděla spoustu způsobů, jak všechno změnit, ale málokdy jsem se opravdu donutila něco udělat jinak. Většinou jsem se rychle vrátila zpět ke starému způsobu života. Neměla jsem energii něco měnit.

Co mi pomohlo začít žít jinak?

Problém byl v tom, že jsem nevěděla, proč jsem stále tak unavená. Myslela jsem si, že jsem prostě líná a neschopná. Nenapadlo mě za mou únavou hledat zdravotní problém.

Naštěstí mi do cesty začaly přicházet nové informace. Zjistila jsem, že spoustu zdravotních problémů, což je i únava, jde řešit jen úpravou stravy a doplněním chybějících vitamínů a minerálů. Postupně mi vše začalo zapadat do sebe jako dílky puzzle. Roztočila se spirála nových poznatků a dovedností. Konečně jsem znala souvislosti mezi příčinami a následky mé únavy. 

Konečně mi bylo líp

Začala jsem měnit své stravovací návyky, doplnila jsem vitamíny a minerály, které mi chyběly, a díky tomu jsem měla najednou mnohem více energie i jasnější mysl. Rozjela jsem vzdělávání v osobním i profesním rozvoji naplno. A neuvěřitelně mne to baví. 

Chci i vám pomoci zbavit se únavy

Teď už vím, že každý může mít tolik energie, kolik potřebuje.A chci vám teď ukázat, jak začít svůj život měnit. Napsala jsem ebook 13 tipů, jak získáte ihned více energie, který je takovým prvním pomocníkem, jak se nastartovat a získat více chuti do života. 

Pokud chcete odhalit a odstranit příčinu vaší únavy, určitě si přečtěte e-book Jak se zbavit únavy. Příčin únavy a různých řešení je v tomto e-booku rovnou dvacet. K rychlému určení příčiny vaší únavy vám pomohou přiložené testy.

Na mém blogu najdete spoustu článků k tématu únavy a přírodní léčby nemocí. Až nedávno jsem zjistila, že mám sníženou funkci štítné žlázy a proto jsem byla pořád tak unavená. V článku Příznaky snížené funkce štítné žlázy a její přírodní léčba zjistíte, jestli to není i váš problém.

jak se zbavit únavy
Momentálně nejsou k dispozici žádné články.

Jestli nechcete přijít o žádné novinky, staňte se fanouškem stránek Přírodní cesta ke zdraví na facebooku.