Chcete lepší práci?

lepší práce

Když jsem si po mateřské hledala práci, myslela jsem si, že to bude hračka. Mám spousty zkušeností z vlastního podnikání, na mateřské jsem nezahálela, absolvovala jsem několik kurzů. Říkala jsem si, že stačí napsat na jednu, dvě nabídky nějaké lepší práce, které mě nejvíc zaujmou a vybrané místo bude moje.

Chtěla jsem najít takovou práci, která mě posune zas o kousek dál, kde se něco zajímavého naučím. Takže jsem byla celkem vybíravá.

Lepší práce bez angličtiny? Těžko!

Jenže, když jsem se pustila do hledání, zjistila jsem, že skoro na všechna místa, která by se mi líbila, požadují angličtinu. A to většinou na pokročilé úrovni.

Byla jsem dost překvapená, práci jsem si hledala naposledy před 15 lety a tehdy takové požadavky nebyly. Občas chtěli znalost angličtiny, ale stačily základy. To se vážně svět za těch patnáct let tak změnil?

Snažila jsem se sice učit anglicky kvůli cestování, ale výsledky se moc nedostavovaly. Vlastně jsem pořád začínala znovu a znovu. Ze střední si nepamatuji skoro nic, z dvouletého kurzu angličtiny také ne.

Nejraději bych odjela učit se anglicky přímo do Anglie nebo Ameriky, ale se třemi dětmi si, bez schopnosti domluvit se, si netroufám. Připadala jsem si jako v začarovaném kruhu. 

Když už jsem si myslela, že prostě nemám šanci se naučit alespoň trochu anglicky, tak na mě někde vyskočilo odněkud tohle:

lepší práce

Jak se naučíte rychle anglicky

Musím říct, že mě to opravdu překvapilo. Teď mi je jasné, proč mi doteď angličtina do hlavy nelezla. Zbytečně jsem trpěla pocity méněcennosti. Může za to z velké části špatný systém výuky.

Jste na tom stejně jako já? S velkou pravděpodobností asi ano. Vždyť podle průzkumů se asi jen 25% Čechů domluví anglicky.

Tak se začínám se učit podle nových metod. Podle těch, které používají v tomto online kurzu. A skutečně, konečně vidím nějaké výsledky.

Ještě nerozumím všemu. Ale to, co se naučím, mi konečně zůstává v hlavě. A nejlepší na tom je, že tyhle nové metody doporučují učit se jen 20 minut denně! To mi vážně vyhovuje.

Víc je prý zbytečné. Chcete také odpovědět na inzerát nějaké lepší práce, kde po vás chtějí angličtinu? Vyzkoušejte ZDARMA některý z jazykových online kurzů. Na výběr máte 6 světových jazyků a úrovně od začátečníků po pokročilé.

lepší práce

 

Komentáře