KŘEMELINA – levná přírodní zbraň proti parazitům

Jste často unaveni?

Víte, že za to možná mohou parazité a plísně ve vašem těle. Nejen zvířata mají tyto nezvané hosty. Paraziti trápí mnoho z nás a způsobují nám značné zdravotní problémy. Přírodním a netoxickým způsobem, jak se bez zbytečných chemikálií pročistíte od parazitů i plísní, je křemelina pro lidi i zvířata. Ta účinně zabíjí střevní parazity. Stačí jednu polévkovou lžíci denně rozmíchat do libovolného studeného nápoje. Ostré hrany křemeliny naruší trávicí soustavu červů a jejich ústní otvory, což je zabije. Stejně to funguje i u zvířat, křemelina se často používá proti parazitům u domácích zvířat.

Křemelina účinky

Očista tlustého střeva a detoxikace, zlepšení imunity

Po celá staletí se křemelina používá na pročištění tlustého střeva a jako detoxikační prostředek. Křemelina pročistí střevo a vychytá toxiny, plísně i parazity, které následně pomůže lépe vyloučit. Jak to funguje? Křemelina je složena z milionu křemičitých schránek, které při průchodu střevem čistí jeho stěny.

Po takovémto razantním pročištění člověk pocítí více energie, je méně nemocný a má nižší potřebu spánku. Živiny z potravy se lépe vstřebávají do těla, což při znečištěném tlustém střevě není dost dobře možné.

Důsledkem tohoto přírodního detoxikačního procesu budete mít odolnější imunitní systém.

Podpora hubnutí, zdraví a krásy

Křemelina pomáhá snižovat nadváhu, protože stimuluje metabolismus k vyšší výkonnosti. Její pravidelné užívání  doplňuje tělu kolagen a zlepšuje tak pružnost a pevnost vlasů, nehtů a pokožky.

Díky vysokému obsahu křemíku také zesiluje stavbu kostí (a zubů) a pomáhá tak předcházet vzniku osteoporózy. Dále pomáhá udržovat klouby, šlachy a chrupavky zdravé a funguje tak jako prevence před kloubním a kostním poraněním.

Důležité jsou i vysoké protizánětlivé a desinfekční účinky. Užívání křemeliny urychluje proces hojení ran a snižuje zjizvení v místě lomu. Kromě toho zpomaluje proces stárnutí a pomáhá předcházet tvorbě vrásek, snižuje krevní tlak i hladinu cholesterolu v krvi.

Očista tlustého střeva – proč a jak ji provádět >>

Co to vlastně je?

Křemelina je 100% přírodní produkt. Je to sypká hornina, pocházející z nalezišť sladkovodního původu té nejvyšší čistoty a kvality. Obsahuje výhradně mikroskopické schránky jednobuněčných řas druhu Paralia sulcata, které jsou, jako jediné z více než 20 000 druhů rozsivek, vhodné ke konzumaci.

Je ve formě velmi jemného prášku a nepřidávají se do ní žádná aditiva, barviva nebo ochucovadla. Skládá se pouze z minerálních látek rostlinného původu. Její hlavní složkou je oxid křemičitý SiO2, který je organickým zdrojem křemíku – stavebního kamene všech živých organismů.

Křemelina obsahuje kromě křemíku v menší míře i další minerály a stopové prvky. Lidé s ní mají vynikající zkušenosti nejen sami u sebe, ale také u svých domácích mazlíčků.

Chci koupit křemelinu >>

Jestliže má tak vynikající účinky, proč jsem o ní neslyšel dříve?

Vše je o penězích. Nikdo nebude investovat milióny dolarů a roky výzkumu do produktu, který lze vykopat ze země a nelze ho patentovat. Křemelina je jeden z těch stovek přírodních produktů, kterým se vyhýbá většina lékařů a farmaceutických firem.

Téměř všichni křemelinu kupují na doporučení přítele nebo příbuzného, který už křemelinu používá a má s ní zkušenosti. Člověk by si myslel, že to bude právě opačně – že přírodní a bezpečný produkt, který je navíc levný a má mnoho využití bude v každé domácnosti. Skutečnost je jiná. Ve farmaceutickém a chemickém průmyslu se točí obrovské peníze a není zájem o levné produkty, na kterých se tolik nevydělá.

Kvalitní křemelina na měsíc vás vyjde jen na zhruba 200 Kč. Balení křemeliny, které vystačí zhruba na dva měsíce si můžete koupit tady.

Jak omladit pleť >>

Využití a účinky křemeliny v domácnosti

Křemelinu můžete použít také jako přírodní a nejedovatý insekticid. V domácnosti se dá použít k hubení nežádoucích škůdců, jako jsou mravenci, švábi, rybenky, blechy, brouci, slimáci a roztoči. Jak je to možné?

Křemelinový prach má hrany ostré jako břitva, a ty jsou pro hmyz smrtící. Naruší jeho vnější skeletovou vrstvu a hmyz rychle umírá. Prášek křemeliny stačí nasypat na místa, kde se škůdci nejvíce vyskytují například do skříní, spižíren, dřezů, do prasklin a mezi rámy oken nebo dveří

Vůbec nejstarší zmínky o využití křemeliny v dějinách lidstva se týkají peelingu obličeje a čištění zubů. V přípravcích na pleť, například ve formě pleťové masky, účinně doplní v pokožce chybějící minerály. Křemelina je sice účinná a abrazivní, ale zároveň jemná a netoxická. Tohoto efektu se využívá nejen v zubních pastách a kosmetických přípravcích, ale i v leštidlech na kovy.

Jaké je další využití v domácnosti? Dá se s ní výborně vyčistit kuchyňské nádobí. Vodní kámen na chromovaných bateriích lze velmi snadno odstranit hadříkem s malým množstvím křemeliny. Otázkou chvilky je i čištění stříbra a ostatních kovů, pokud máte křemelinu po ruce.

Křemelina účinky recenze – vyzkoušela jsem na vlastní kůži

Křemelinu jsem osobně vyzkoušela a už po měsíci jsem zjistila, že jsem mnohem méně unavená a méně spím. Napřed jsem nechápala, proč se najednou budím v pět hodin a jsem úplně čilá s hlavou plnou nápadů. Až později mi došlo, že to jsou účinky křemeliny. Mnohem lépe mi to myslelo, zmizela jakási mlha při myšlení. A také jsem se zbavila závislosti na čokoládě.  Užívala jsem 1 x denně jednu polévkovou lžíci ráno s citronovou, grepovou nebo pomerančovou šťávou čerstvě vymačkanou.

Chcete ji také vyzkoušet? Tu nejkvalitnější křemelinu pro lidi i zvířata můžete získat tady >>

Další přírodní produkty pro zdravá střeva

Speciálně pro podporu zdraví a funkce střev byl navrhnut přírodní produkt Andělská kúra střeva od Serafin Byliny >>

Tento bylinný doplněk stravy je unikátní kombinací přírodních ingrediencí, včetně anděliky lékařské a dalších bylin, které jsou tradičně uznávané pro jejich příznivý vliv na trávicí systém. Andělská kúra může pomoci uklidnit podrážděná střeva, podporovat správnou střevní peristaltiku a celkově přispívat k harmonizaci trávicího procesu, dokonce může působit jako prevence proti parazimům. Je ideální pro ty, kdo hledají přírodní cestu ke zlepšení střevního zdraví a chtějí podpořit svůj trávicí systém jemným, ale účinným způsobem. Další informace o tomto produktu a jeho využití najdete tady >>

Chcete mít víc energie?

  • Nemůžete přežít den bez kávy?
  • Padáte každý večer únavou?
  • Připadáte si kvůli své únavě líní a neschopní?

Zadejte e-mail a stáhněte si e-book zdarma:

Komentáře