Kniha o Feng Shui, která vám doslova změní život

niha o Feng shui, která vám změní život – to je kniha Osvoboďte se s Feng Shui. Naučte se žít v harmonii s prostorem okolo vás. Díky tomu ze zlepší vaše energie, která se odráží v myšlenkách a celkovém pocitu.

Feng Shui je technika, která dokáže změnit kvalitu vašeho života . V přehledně zpracované knize se snadno naučíte základní principy a pochopíte, co všechno vám může přinést Feng Shui.

Kniha o Feng Shui – praktický návod

Toužíte přidat do svého domova nebo kanceláře pozitivní energii, ze které můžete čerpat? Dobrou zprávou je, že díky knize Osvoboďte se s Feng Shui se nemusíte věnovat studiu tohoto prastarého umění mnoho let, ale bude vám stačit mnohem menší množství času.

Kniha je praktickým návodem nejenom na to, jak uspořádáte věci v bytě a proměníte je v ideál tajemného umění Feng Shui. V několika kapitolách se také dozvíte, jak očistit svou energii a přijímat ji ze svého okolí pro zkvalitnění života ve všech oblastech.

Feng Shui je technika, díky které změníte svůj život

Někteří lidé jsou k přirozenému toku energie přirozeně vnímavější a dokážou techniku Feng Shui uplatňovat víceméně nevědomky. Například při výběru a rozmístění zařízení v interiéru.

Jiní potřebují trochu jasnější návod, jak mají postupovat.  Ale jakmile změny provedou, rychle pocítí i na sobě a svém životě příjemné změny.

Proměnte obyčejné obydlí ve skutečný domov se specifickým a hřejivým pocitem všude okolo vás. Uvidíte, že to vnese do vašeho života pohodu, jistotu a uklidnění.

Zkušená lektorka a konzultantka Feng Shui Zuzana Adam je autorkou již několika projektů zaměřených právě na toto umění.  Dokáže všechna důležitá pravidla a informace předávat srozumitelnou formou a s potřebnou motivací pro akci a zahájení změny.

Principy Feng Shui v domácnosti i pro produktivní práci

Věděli jste, že techniku Feng Shui využívají se svých prostorech i největší světové firmy, jako jsou Apple, Google nebo Microsoft?

Je to z toho důvodu, aby se všichni přítomní cítili co nejlépe. Zaměstnanci podávají výborné výkony a návštěvníci se rádi vracejí díky pozitivní energii, která byla všude okolo.

Feng Shui je skvělou inspirací pro zařízení nádherného a milujícího domova. I pro všechny, kdo připravují prostory pro podnikání. Vše má totiž svůj účel a hlavně ideální místo. Naučte se díky knize jednoduše pochopit souvislosti a pracovat s nimi ve svůj prospěch. 

Knihu osvoboďte se s Feng Shui si prohlédněte tady >>

Komentáře