Inspirace od Břicháče Toma

Potřebujete zhubnout?

Nechcete držet drastické diety? Trávit hodiny v posilovně? Chcete změnit svůj životní styl? Chcete, aby vám elán vydržel dlouhodobě a ne jen pár týdnů? Chcete pochopit, proč nehubnete, i když skoro nejíte? Břicháč Tom vám v tom udělá jasno.

Knihy o hubnutí

Nemám ráda knihy o hubnutí, diety a návody, jak zhubnout. Většinou je to o dodržování přísných pravidel. Musíte dodržovat konkrétní jídelníček. Jíst jídla, která vám nic neříkají. Úplně vynechat vaše oblíbená jídla. Už se těšíte, až vám daná dieta skončí a vy budete moci jíst jako dříve. A kila jdou zas nahoru.


Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

Kniha Břicháč Tom

Proto, když se mi dostala do rukou kniha Břicháč Tom, řekla jsem si,  že to je jen další kniha o hubnutí. Ale zvědavost mi nedala nakouknout. Tahle knížka na mne totiž kouká ze všech výloh knihkupectví.

Proč je kniha od břicháče tak skvělá?

Po přečtení jsem pochopila, proč je tahle knížka jedna z nejprodávanějších knih o jídle a hubnutí. Ten chlap to má vymakané a přitom tak chlapsky jednoduché. Žádné složité recepty, žádné náročné jídelníčky. Vymyslel si pro sebe skvělý systém, aby pro něj hubnutí byla zábava. A v knize se s námi Břicháč Tom podělil o svůj návod, jak na to.

Jeho recepty jsou opravdu výborné a přitom příprava zabere velmi málo času. Poradí, jak zařadit pohyb, aby si člověk postupně zvykl. Musela jsem se smát, jak jednoduché a přitom efektivní jeho tipy jsou.

Břicháč tom radí, jakzhubnout

Co dalšího se v knize dozvíte?

  • Jak překonat těžké začátky
  • Jak zrychlit zpomalený metabolismus.
  • Jak získat a udržet si motivaci
  • Jak překonat špatné dny a vydržet
  • Jak zahnat chuť na sladkosti

Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

Po koho je kniha Břicháč Tom?

Kniha Břicháč Tom je pro všechny, kteří chtějí zhubnout trvale. Pro ty, kteří si chtějí vytvořit nové návyky. Žádné zázraky do tří dnů nečekejte. Knížku si můžete levně koupit třeba tady.

Komentáře