Jak zhubnout břicho

Před čtrnácti dny jsem zveřejnila děkovný e-mail od paní Radky a dnes nemohu jinak, než v tom pokračovat. Minule paní Radka psala o tom, jak na paměť a jak jí a její mamince on-line kurz pomohl vylepšit svou paměť. Celý článek si můžete přečíst zde. A dnes píše o tom, jak zhubnout břicho.

Zkušenost čtenářky:

Dobrý den paní Marie.

Plním, co jsem slíbila a píši vám zkušenost z mého nově dodělaného kurzu o hubnutí a plochém bříšku. Jsem z toho všeho trošku v extázi, tak mě prosím berte s rezervou, ale co, berte to jak chcete. Je mi krásně!!!

Problémy s nadváhou řeším již od mládí a vyzkoušela jsem mnoho různých diet, a variant, jak zhubnout. Bez řádných výsledků. Nějaké tedy byly, ale po čase se má váha vrátila zpět. Po čtyřicítce jsem to vzdala a vesele kynula dál. Stále jsem však snila o hezké postavě a plochém břiše.

Velký kurz hubnutí – jak zhubnout břicho

Tento kurz, který jsem nedávno prošla celý, mi otevřel oči a cestu k hezké postavě. Jako první informace byla ta, jak nastartovat hubnutí, i když jsem to už mnohokrát vzdala. A to mě nakoplo. Informace, znamenající pro mne jednu z nejdůležitějších byla, jak zpátky nepřibrat a váhu si udržet. A nejen to.

Dále jsem se dozvěděla vše o mlsání a o tom, abych při mlsání znovu nenabrala, co a kdy pít, jak rozjet metabolismus a vytvořit z těla stroj na hubnutí, a v neposlední řadě mi kurz pomohl k zjištění, kdo vlastně jsem a co přesně potřebuji.

Jak zhubnout břicho

Ve finále jsem zjistila, že nemusím pravidelně cvičit a dřít se v posilovně. Upravila jsem jídelníček podle svých potřeb a chutí. Napojila jsem se na své tělo a konečně začala být sama sebou.

Za první měsíc jsem zhubla deset kilogramů. Po čtvrt roce jsem se dostala na svoji vytouženou váhu. Sice nemám úplně ploché břicho, avšak nejsem od něj daleko.

S pozdravem Radka.

Lekce zadarmo

Máte také problémy s ukládáním tuku na břiše? Podívejte se na úvodní video a zkuste několik lekcí zdarma. Jestli jste zkusili všechno možné bez úspěchu a vzdali to, tak to zkuste ještě jednou. Radka je nyní velice spokojená, proč byste nemohli být i vy? Dejte si ještě jednu šanci!

Tagy:
Komentáře