Každá nemoc je vyléčitelná. Bez léků.

Chcete vědět, jak vyléčit příčiny nemocí? Napřed musíte vědět, proč různá onemocnění vznikají.

Celé naše tělo je jeden celek. Žádný kousek těla, žádný orgán nemůže fungovat bez těch ostatních. Když začne být něco v našem organismu v nepořádku, začne se to projevovat i jinde na těle. Přitom o původním problému nemusíme mít ani tušení. Zjistíme to právě až díky dalším projevům a často až docela pozdě. Přitom každá nemoc je vyléčitelná, jen na ni musíme přijít včas.


Například nezjistíme hned, že máme zanesené a špatně fungující tlusté střevo. Nebo příznaky ignorujeme. Pokud to nevíme, nebo neřešíme, začnou nás trápit časté nemoci horních cest dýchacích. Ty mají totiž úzkou souvislost a příčinu právě v zaneseném tlustém střevě. Jak to spolu souvisí jsem psala v článku Proč tlusté střevo ovlivňuje to, jak se cítíme a jak vypadáme.

A tak plíce jsou kontrolkou tlustého střeva. Bez důkladného vyšetření nezjistíme, v jakém stavu je naše tlusté střevo. Ale pokud jsme často nachlazení a známe souvislosti, tak už nás to může varovat. A tím, že začneme včas podnikat kroky ke zlepšení stavu tlustého střeva, třeba jeho očistou, můžeme zabránit třeba jeho rakovině.

Zrovna tak spousta dalších lehkých onemocnění ukazuje na mnohem závažnější problém vznikající v našem těle. A když tyto příznaky ignorujeme, vypukne mnohem těžší a hůře léčitelná nemoc. Jak vše spolu souvisí si můžete poslechnout v těch pěti skutečných příbězích:


Inspirujte se pěti příběhy:

  • Jak spolu souvisí antidepresiva, antikoncepce a snížená funkce štítné žlázy, zjistíte v příběhu Mirky.
  • Co má společného bronchitida, kašel a astma dítěte a seberealizace na mateřské, vám prozradí příběh Katky.
  • Trápí vás časté chřipky, infekce, záněty v těle, zácpa, překyselení, imunita, vyrážka? Možná i vy odhalíte příčinu v příběhu Zdeňka.
  • Nebo se najdete v příběhu Jarky o bolesti za krkem a pod žebry, nadýmání a trávicích potížích, o děložním čípku, vypadávání vlasů a páchání dobra?
  • Neméně zajímavý je i příběh Věrky o partnerských vztazích, zánětech močových cest, výtocích, křečových žílách, studených rukách, černé barvě a antikoncepci.

Tak co, chcete také umět vyléčit své nemoci i nemoci svých dětí bez léků? Chcete vědět o nemoci dříve, než vypukne? Chcete také věřit tomu, že každá nemoc je vyléčitelná? Cesta k poznání vede tudy:

Komentáře