Hádky, zloba, naštvanost. Pryč s tím!

Také vám připadá, že stále více lidí je neustále naštvaných, nespokojených se vším okolo sebe? Že špatná nálada a hádky vládnou světem? Možná jste i vy často nazlobení na všechny okolo i na sebe? Neustále vás něco nebo někdo vytáčí? A neuvěřitelně vám to vysává energii? Vůbec nejste sami:

80% lidí se často zlobí
90% je nespokojených
100% lidí to tak nechce!


Co ale s tím? Jak se vyvarovat hádky?

Nedávno jsem viděla webinář na téma Jak se nehádat. Čekala jsem rady tipu co říkat a co neříkat a jak se konstruktivně hádat. Ale nic takového na webináři nebylo. Dozvěděla jsem se spíše, jak ošklivé hádce předejít. Jak problém následně vyřešit v klidu. Viděla jsem, co vše dělám špatně.

Myslela jsem si, jak jsem dobrá, když někdy mlčím jen proto, aby nevznikla hádka. Ale zjistila jsem,  jak si tím i vztahu škodím a jak to mohu řešit jinak. Taky už vím, co dělat, abych nekřičela na partnera hystericky vše možné i nemožné, když mi rupnou nervy.


Po shlédnutí vysílání jsem najednou viděla, jak malicherné problémy zbytečně vedou k hádce a jak je možné vše vyřešit v klidu a pohodě. Vůbec se mne celkově zhostil takový zvláštní klid.

Asi nejdůležitější poznatek pro mne bylo to, že nemám řešit partnera. Protože není důležité, co on dělá nebo nedělá a jak se chová. Důležité je to, jak se chovám já.  Mé chování se totiž odráží i na partnerovi. A změním-li něco já, promítne se to na celém vztahu.

Webinář je dostupný zdarma i ze záznamu, určitě vám doporučuji, pokud nežijete v absolutní harmonii a spokojenosti, aby jste se na něj podívali. Opravdu stojí za to. Jako bonus dostanete i e-book zdarma Jak se nehádat a další videa k tématu.

Komentáře