Čím posílit imunitu?

Myslela jsem si, že jím docela zdravě. Myslela jsem si, že vím dost o tom, čím posílit imunitu a odolnost proti nemocem. Myslela jsem si, že mám silnou imunitu, protože až tak často nemarodím.

Pak přišla pandemie a začalo mě téma imunity víc zajímat. Proč někdo má virus, aniž by měl jakékoli příznaky nemoci a jiný bojuje o život díky stejnému onemocnění? Začalo mě to zajímat a studovala jsem různé zdroje na téma imunity, knihy, kurzy.

Varování slabé imunity

A díky tomu jsem si uvědomila, že na tom nejsem se zdravím tak dobře, jak jsem si myslela. Zjistila jsem, co všechno souvisí se sníženou imunitou, a že to nejsou jen časté chřipky a nachlazení. Ale hlavně to, čím posílit imunitu.

Také jsem zjistila, že moje tělo už vydává malá varování. A že bych měla rychle zlepšit svůj přístup k životosprávě, než se oslabená imunita projeví nějakou opravdu vážnou nemocí.

Možná jste na tom podobně. Myslíte si, že jste vlastně docela zdraví a odolní proti nemocem. Možná jen nevnímáte, nebo neznáte varovné příznaky, které hlásí blížící se problém.

Čím posílit imunitu

Překvapuje mě, jak málo se mluví o imunitě. Všude jen čísla nemocných, ale informací, jak své zdraví posílit na titulních stránkách médií moc nenajdete. Proto jsem se rozhodla připravit e-mailový kurz 49 kroků k posílení imunity.

Díky kurzu můžete získat postupně zdravější návyky. A proč e-mailový? Protože vám každý den (nebo týden – podle toho, jak si nastavíte) přijde upozornění do e-mailu a nezapomenete tak úkoly plnit.

Najdete v něm mnoho cenných rad, jak dát své tělo do pořádku a tím předejít většině zdravotních problémů.

Díky studiu vlivu životního stylu na imunitní systém jsem si uvědomila, jak je můj a tím i jídelníček celé rodiny hodně jednostranný. Uvědomila jsem si, že stále kupuji ty samé potraviny, vařím podobná jídla. A kolik cenných potravin, bylinek a zdraví posilujícího koření v mém životě chybí.

Možná jste na tom podobně a potřebujete malé nakopnutí ke zdravějšímu a pestřejšímu stravování. Ale kurz není jen o stravě. Dozvíte se také, jak díky troše pohybu můžete hodně posílit svoji imunitu. Zjistíte, jak vás oslabuje stres a naučíte se hodně o tom, jak ho zvládat a snížit jeho vliv na svoje zdraví. Možná vás kurz inspiruje k tomu, poprvé v životě vyzkoušet krátkodobý půst a s překvapením zjistíte, jak moc dobře vám po půstu je.

49 kroků k posílení imunity

Jestli chcete zlepšit své zdraví a imunitní systém, vstupte do kurzu ihned. Právě teď je za zaváděcí symbolickou cenu, aby si ho mohlo dovolit co nejvíce lidí.

více informací o kurzu 49 kroků k posílení imunity >>

Chcete získat superimunitu a zvýšit na maximum šanci, že se vám obloukem vyhnou lehčí i vážnější nemoci? Chcete pro sebe udělat víc než to, že si nasadíte roušku?

Tagy:
Komentáře