Angína přírodní léčba bez antibiotik

Angína přírodní léčba bez antibiotik – připadá vám to jako nesmysl? Jestliže trpíte vy nebo vaše děti na časté angíny a štve vás, že často musíte sáhnout po antibioticích, vyzkoušejte přírodní léčbu. Je stejně účinná a navíc bez nežádoucích vedlejších příznaků. Sama jsem hodně krát vyzkoušela na sobě i na svých třech dětech.

angína přírodní léčba bez antibiotik

Co je to angína

Angína je zánět krčních mandlí a spouštěčem jsou obvykle bakterie Streptococcus nebo virová infekce. Důvodem, proč někdo trpí na angíny více a jiný méně je oslabený imunitní systém, slezina a přetížený lymfatický systém.

Krční mandle jsou kontrolka stavu sleziny , proto není řešením mandle odstranit. Neposílíte tím ani slezinu, ani imunitní systém, ani nepročistíte lymfatický systém.


Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

Prevence proti angínám

Základem prevence proti angínám je zbavit tělo překyselení. Toho docílíte, pokud budete

  1. Jíst co nejvíce čerstvé stravy – sezónní ovoce a zeleninu, luštěniny, celozrnné pečivo
  2. Ideální je pít každý den Liquid Chlorophyll. 1 lžíci do půllitru vody a popíjet během celého dne. Denně klidně 2 – 3 dávky.
  3. Pročištění lymfatického systému pomocí nápoje Ocean 21.
  4. Imunitu posílíte produktem ImmunAid, kromě toho posílíte i slezinu a podpoříte tvorbu bílých krvinek

Angína přírodní léčba bez antibiotik

Pokud se už angína objeví, je třeba zvýšit příjem vitaminu C a přidat přírodní antibiotika. Bohužel udělat čaj s citronem dnes už nestačí. V ovoci je dnes mnohem méně vitamínů, než bylo dříve. Proč to tak je, si přečtěte tady >>

Kromě toho se teplem vitamíny ničí.

Lepší je rozmíchat citron s medem a několikrát denně podávat.

Přírodní antibiotický sirup si vytvoříte jednoduše z česneku. Návod najdete tady>>Skvělý je také zázvorový čaj, který dezinfikuje krk – nastrouhejte centimetr zázvoru, zalejte horkou vodou a po částečném vychladnutí přidejte med a citron. Jinak vám ho děti asi nevypijí, dost štípe podrážděný krk, ale po vypití ucítíte úlevu.


Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

Angína přírodní léčba bez antibiotik s přírodními doplňky stravy

Pokud chcete mít jistotu, že přírodní léčba rychle zabere, přidejte přírodní doplňky stravy

S tímto postupem obvykle máme do tří dnů klid, ale je třeba s léčbou začít ihned po projevení příznaků

  1. zvýšit příjem vitamínu C (C1000 nebo pro děti Lion Kids C nebo tekutý Liquid C)
  2. nasadit přírodní antibiotikum (Garlic Caps) – ideální, pokud do dětí nemůžete dostat česnek jiným způsobem
  3. přidat přírodní acylpyrin (White Willow Bark)
  4. můžete kloktat naředěným Chlorophyllem

Přírodní léčba angíny bez antibiotik mi zatím zabrala vždy. Používám zmíněné doplňky stravy – céčko mám doma vždy a k tomu česnekový sirup a zázvor.

Vitam C – C1000 pro dospělé, beru pravidelně 1 kapsli denně – je to výborný antioxidant a díky tomu téměř nemarodím. Když už se mě pokouší nějaký virus přepadnout, tak většinou v době, kdy vitamíny zapomínám brát.

Lion Kids C pro děti mám také vždy v zásobě a když ne, tak nadrtím půlku dospělácké kapsle a smíchám s medem. Dětské vitamíny jsou mírně nakyslá lipa, které bez problémů děti jedí, ale ty dospělé už jsou hodně kyselé. A pokud dítě neumí polykat tabletky, tak by ho bez medu asi nepožilo. Další variantou je rozpustit ve vodě, ale to je třeba několik hodin předem, nebo pro urychlení rozdrtit na prášek a pak nechat rozpustit. Do vody s vitamínem přimíchám med nebo v nouzi třeba džus nebo cokoli máte doma na ochucení.

Chcete vědět, jak dobrou máte imunitu?

imunita
  • Udělejte si jednoduchý a rychlý test
  • Výsledky ihned na váš mail a zdarma

Zadejte e-mail a udělejte si zdarma test:

Komentáře