7 malých kroků ke splnění velkých snů

Máte velké sny? Přestavujete si krásné bydlení, skvělou práci, perfektní vztah, ale nic z toho vám nevychází? Vlastně ani nevěříte, že by se vám něco takového mohlo podařit a stát skutečností? V tomto článku najdete 7 malých kroků ke splnění velkých snů.

Nemáte dost zkušeností

Já to dlouho také tak měla. Měla jsem třeba nízké pracovní sebevědomí. Většinu pracovního života jsem totiž pracovala jako OSVČ a neustále se vzdělávala v různých oblastech. Měla jsem tedy široký záběr, ale málo zkušeností v některých oborech, které mě zajímaly.

Po poslední mateřské jsem potřebovala jít mezi lidi, někam kde je živo, do větší firmy. Ale chodily mi zamítavé odpovědi, že nemám dost zkušeností v daném oboru – to mi psali z firem, u kterých bych opravdu chtěla pracovat na nějaké zajímavé pozici, na kterou jsem se cítila.


Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

Máte moc zkušeností

Nebo mi naopak psali, že bohužel pro mě nemají pozici, kde bych uplatnila moje znalosti a zkušenosti – to mi psali z firem, kde jsem se ucházela o nějakou jednoduchou práci. Po nějaké době marného snažení o zajímavou práci, jsem totiž usoudila, že bude nejlepší začít v nějaké větší firmě „od píky“, získat zkušenosti a vypracovat se.

Konečně jsem uvěřila

A pak se mi dostal do ruky e-book Dany Kratochvílové, 7 malých kroků ke splnění velkých snů. Po přečtení a praktikování jednoduchých rad jsem začala věřit, že najdu skvělou práci. Vlastně jsem se cítila, jako bych ji už měla a vůbec jsem neměla obavu, že další měsíc nevyjdu s penězi. Docházela mi totiž finanční rezerva. Ale já jsem cítila, že do té doby vydělám dost peněz.

Je to až k neuvěření, ale s úplnou lehkostí jsem dostala skvěle placenou práci ve vedoucí pozici. Nová práce byla přesně taková, jakou jsem si představovala a která splnila mé přání, abych se mohla učit něco nového a dál se rozvíjet. Tentokrát nebyla nevýhoda, že jsem pracovala dlouhou dobu na vlastní noze, ale naopak to byla pro personalistu výhoda a ocenil moje zkušenosti.


Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

7 malých kroků ke splnění velkých snů

Věřím, že to nebyla náhoda, ale změna mého myšlení, ke které mi pomohl tento e-book . Slyšeli jste už o zákonech přitažlivosti a o tom, že člověk si může přitáhnout do svého života to, co chce? V e-booku 7 malých kroků ke splnění velkých snů najdete praktické a jednoduché kroky, co máte udělat, aby se zlepšil váš život v 7 nejdůležitějších oblastech vašeho života a aby jste získali, to, co chcete.

Nejvíc se mi na e-booku líbilo, že je skutečně praktický a jednoduše napsaný. Ale hlavně ty malé kroky skutečně fungují. Chtěli byste konečně mít své bydlení snů, miminko, nebo si užívat skvělé zdraví? Stáhněte si zdarma zmiňovaný e-book 7 malých kroků ke splnění velkých snů a ve vašem životě se začnou dít velké věci. Ale co je nejdůležitější, musíte tomu opravdu věřit.

Chcete mít víc energie?

  • Nemůžete přežít den bez kávy?
  • Padáte každý večer únavou?
  • Připadáte si kvůli své únavě líní a neschopní?

Zadejte e-mail a stáhněte si e-book zdarma:

Komentáře